Konkursy

Konkurs Rowerów Stylowych

1

W konkursie Rowerów Stylowych do wygrania jest rower Batavus BUB. Aby go zdobyć trzeba polubić ten post na Facebooku i wrzucić w komentarzu rowerowe zdjęcie w ciekawej scenerii. Zwycięzcę wybierze jury, w skład którego wejdą przedstawiciele Rowerów Stylowych i Wrocławskiej Inicjatywy Rowerowej.

Odpicowany Bajk

1

Nie ważne na jakim rowerze jeździsz – miejski, górski, ostre koło czy trekking. Każdy rower jest piękny, a będzie jeszcze piękniejszy, kiedy go odpicujesz na Święto! Ocenimy to na naszym pikniku. Do zgarnięcia zestawy kosmetyków i system znakowania rowerów Velock od Bike on Wax.

Strongmen

1

W ubiegłym roku rywalizacja w konkursie na Strongmena trwała zacięcie do samego końca. Utrzymanie roweru choćby przez minutę, jak się okazuje, nie jest wcale takie łatwe. Tu liczy się nie tylko siła mięśni, ale spokój i motywacja. Na zwycięzców czekają zestawy kosmetyków od Bike On Wax.

Siłacze

1

Nie masz własnego roweru, a chcesz poczuć prawdziwe wyzwanie? Dołącz do drużyny siłaczy! Poszukujemy 25 osób do napędzania platform i riksz z muzykami Bike Band Parade. Na każdego będzie czekał pamiątkowy upominek. Ponadto rozlosujemy również 3 nagrody niespodzianki. Formularz zgłoszeń znajdziecie tutaj.

Konkurs na hasło

Korbank

Razem z firmą Korbank organizujemy konkurs na hasło związane z internetem i rowerem. Do wygrania udział w mikrowyprawie rowerowej z podróżnikiem Marcinem Korzonkiem, wypożyczenie tandemu na wycieczkę po Wrocławiu oraz torba z serii I BIKE WRO razem z broszurą „Miasta dla rowerów”. Formularz, który należy wypełnić znajdziecie tutaj, a regulamin konkursu tutaj.

Konkurs na przebranie

3

Święto bez zabawy i humoru, to nie święto. Dlatego zachęcamy do odrobiny szaleństwa. Dla osób, które wymyślą najbardziej oryginalne przebranie nagrodą główną będzie fantastyczny zegar od Bikes Bazaar. Sponsorami nagród za II i III miejsce są Rowerlover oraz Bikefix.

Konkurs na zmianę dętki

4

Potrafisz samodzielnie wymienić sobie dętkę – to świetnie! Na pikniku będziesz miał okazję zrobić to na czas. Kto pierwszy, ten lepszy. Do wygrania blat do ostrego koła oraz karnety na serwis rowerowy od Hultaj.

Konkursy dla dzieci

3

Atrakcji dla dzieci podczas tegorocznego pikniku będzie sporo. Zapraszamy serdecznie do stoiska Centrum Handlowe Marino, w którym Wasze pociechy będą mogły zmierzyć swoje siły aż w 4 konkursach. Do wygrania m.in. koszulki, bidony, saszetki na biodro i odblaski.

Najstarsza „szprycha” WŚR

2

Trzy pierwsze osoby, które na pikniku zgłoszą się z najstarszą szprychówką WŚR otrzymają drobne upominki. O godzinie zgłoszeń i wręczeniu nagrody będziemy informować w trakcie pikniku.

Test zapięć

2

Tradycyjnie przeprowadzimy dla Was podczas pikniku test zapięć rowerowych. Będziemy przecinać linki, łańcuchy i u-locki. Jeśli chcesz wrócić ze Święta z porządnym zapięciem, przynieś nam swoje stare. Spośród wszystkich zapięć wylosujemy trzy osoby, które otrzymają U-locka od Loca Bikes.

Test znajomości przepisów ruchu drogowego

2

Podczas pikniku sprawdzimy Waszą wiedzę z zakresu przepisów drogowych – zwłaszcza w kontekście rowerów. Konkurs poprowadzi Europejski Fundusz Leasingowy będący sponsorem nagród. Ponadto do wygrania będą vouchery na bilety weekendowe i retro kubki od Kolei Dolnośląskich.

Wyścigi dla dzieci

doka nagrody

Na naszym torze pumptruck będzie okazja do rywalizacji wśród najmłodszych rowerowych fanów. Odbędą się wyścigi dla dzieci (chłopcy i dziewczynki). Liczba uczestników ograniczona, zapisy w infopunkcie podczas pikniku. Sponsorem nagród jest Doka.

Wyścigi na torze pumptruck

1

Wyścigi w dwóch kategoriach dla pań i panów poprowadzi Fundacja Kult. Zapisy w infopunkcie na pikniku. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody w tym kosz wiklinowy z wkładem, lampki, pokrowce, zabezpieczenia, a wszystko to od Rowerlover, Bike Belle, Bikes Bazaar oraz Bikefix.pl.