Bajk Piknik

swieto_rowerzysty_igapelczarska_0109

Bajk Piknik

Bajk Piknik to przyjemna forma spędzenia wspólnie niedzielnego popołudnia. Na rowerzystów, jak co roku czekają konkursy z cennymi nagrodami, darmowy warsztat rowerowy Dra Bike’a, punkt znakowania rowerów przez policję, konkursy i atrakcje dla dzieci, punkty gastronomiczne sprzedające pyszne jedzenie oraz liczne stoiska rowerowych wystawców. Wrocławskie Święto Rowerzysty jednoczy środowiska rowerowe. Razem piknikują użytkownicy rowerów górskich, rowerów miejskich, rodziny z dziećmi, miłośnicy BMX, miłośnicy zabytkowych rowerów, kurierzy rowerowi, użytkownicy rowerów poziomych i handbike’ów.

Konkursy

Wymyśl przebranie, przyjedź 5 czerwca o 12:00 na plac Nowy Targ i razem z rodziną lub przyjaciółmi weź udział w Wielkim Peletonie, a na mecie podczas Bajk Pikniku zgarnij rower od Le Grand Bikes.

1

Jeśli nie chcesz się przebierać to wrzuć pod tym postem na Facebooku zdjęcie ze swoim rowerem i napisz dlaczego to właśnie Ty powinieneś otrzymać nowoczesny rower miejski ufundowany przez RoweryStylowe.pl! Do wygrania również 10 soków od VeloJuice.

1

Chcesz przez chwilę poczuć tempo pracy rowerowych kurierów? Zmierz swoje siły w wyścigach na cargo bikach i wykręć nagrodę, której fundatorami są Wrocławscy Kurierzy Rowerowi oraz Cargo Bike Wrocław.

2

Przynieś swoje stare zapięcie rowerowe. My sprawdzimy jego wytrzymałość. Spośród wszystkich zapięć wylosujemy zwycięzców, którzy otrzymają U-locka od Loca Bikes i Bikefix.

 swieto_rowerzysty_igapelczarska_0263

Odpicuj swój rower i przyjedź nim na Wrocławskie Święto Rowerzysty! Do zgarnięcia są kosmetyki rowerowe od Bike On Wax.

4

Wydaje Ci się, że wiesz wszystko na temat rowerów i kolarstwa? Sprawdzimy to! Podczas Bajk Pikniku odbędzie się quiz wiedzy. Wśród nagród komplet kół, blat do ostrego koła oraz koszulki ufundowane przez Hultaj.

1

Pokaż swoją siłę! Na Bajk Pikniku przy stoisku Bike On Wax będzie okazja do sprawdzenia swoich mięśni i ducha walki w konkursie na strongmena. Na tych, co nie boją się wyzwań czekają nagrody ufundowane przez Bike On Wax.

1Sportowa rywalizacja czeka również dzieci w przedziale wiekowym 3-6 i 7-10 w kategoriach: dziewczynki i chłopcy. Zapisy na pikniku w Infopunkcie. Nagrody ufundowała Wrocławska Inicjatywa Rowerowa.

1