Piknik rowerowy

MIEJSCE: Park Stanisława Tołpy
DZIEŃ: 14 czerwca 2026
GODZINA: 14:00 - 17:00

Piknik rowerowy

Po wspólnym przejeździe peletonu ulicami miasta odbędzie się rowerowy piknik w Parku Stanisława Tołpy. Będzie to okazja do odpoczynku i relaksu w otoczeniu zieleni, swobodnego przebywania z rodziną i przyjaciółmi.

Na rowerzystki i rowerzystów będzie czekać na miejscu mnóstwo atrakcji, wśród nich:

– rowerowa gra miejska
– bezpłatne serwisy rowerowe
– warsztaty i konkursy dla dzieci i dorosłych
– blenderbike
– sesja fotograficzna dla uczestników
– szkolenia z pierwszej pomocy
– stoiska partnerów kampanii Rowerowy Maj
– foodtracki

Podczas pikniku tradycyjnie odbędzie się także loteria fantowa, gdzie za wylosowaną cegiełkę będzie można zdobyć: koszulki, czapeczki, buffy, książki, torby i inne, a wszystko to w tematyce rowerowej. Zapraszamy do odwiedzania stoiska Wrocławskiej Inicjatywy Rowerowej na górce.

Piknik rowerowy podczas Wrocławskiego Święta Rowerzysty jest organizowany i sponsorowany przez Gminę Wrocław, www.wroclaw.pl.

Wesprzyj naszą zbiórkę!