Wielki Peleton

Image 066

Wielki Peleton

Wielki Peleton wyruszy z placu Nowy Targ i podobnie jak w poprzednich latach dotrze do parku Stanisława Tołpy, w którym odbędzie się Bajk Piknik. W ubiegłym roku jechało w nim niemal 3500 osób, tym razem nie może zabraknąć i Ciebie!

Liczba użytkowników rowerów we Wrocławiu stale rośnie, a Wielki Peleton to doskonała okazja, by zamanifestować swoją obecność na drogach, upomnieć się o swoje prawa i zwrócić uwagę władz miasta oraz innych użytkowników ruchu drogowego na sprawy bezpieczeństwa. Dla niektórych jest to jedna z nielicznych okazji, kiedy decydują się na jazdę ulicą, gdyż z obawy o własne bezpieczeństwo wybierają na co dzień nielegalną jazdę chodnikiem.

Nextbike Polska zapewni bezpłatne wypożyczenie rowerów miejskich w celu umożliwienia uczestnictwa we Wrocławskim Święcie Rowerzysty. Będzie go można dokonać w każdej stacji 10 czerwca od godziny 10 do 15. Wystarczy mieć aktywne konto w systemie Nextbike oraz do godziny 15 zwrócić rower w jednej z trzech stacji obok parku Tołpy, które są widoczne na poniższej mapce.

image001

MIEJSCE: Plac Nowy Targ DZIEŃ: 10 czerwca 2018 GODZINA: 12:00 - 14:00 wir Wrocławska Inicjatywa Rowerowa nextbokebg Nextbike